01

ZAKRES OFERTY

usług świadczonych przez pracownię

To będzie bardzo dobra oferta. Możesz liczyć na moją dyspozycyjność czasową, atrakcyjne ceny oraz kontakty do rzetelnych firm wykonawczych. Zależy mi na Twojej rekomendacji, dlatego projekt musi być wykonany terminowo i bezbłędnie. Jeżeli jakość jest dla Ciebie najważniejsza to na pewno się dogadamy.

Więcej
02

PROJEKT INDYWIDUALNY

Zakres usług przy pozwoleniu na budowę

Na indywidualny projekt domu składa się nie tylko pełna dokumentacja projektowa, ale również oryginalna i niepowtarzalna koncepcja. Projekt indywidualny dostosowany jest przede wszystkim do pomysłów i potrzeb klienta. Przy pomocy naszych architektów wykonany projekt indywidualny zostanie zoptymalizowany pod względem funkcjonalnym, wizualnym i kosztowym.

Więcej
03

ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO

Zakres usług przy pozwoleniu na budowę

Nie każdy wymarzony projekt spełnia wymagania przepisów prawnych lub pasuje do zakupionej działki. Dlatego najpierw następuje adaptacja gotowego projektu domu z przepisami, a następnie z oczekiwaniami inwestora. Dopiero potem załącza się projekt do wniosku o pozwolenie na budowę.

Więcej

Architekt Szczecin - Natalia Lichota

Kreatywność

Jeżeli wybierzesz projekt indywidualny, możesz liczyć na ogromną kreatywność oraz pomoc z mojej strony.

Pomoc w wyborze

Nie wiesz, czy zaadaptować gotowy projekt, czy stworzyć go od podstaw? Spotkajmy się, pomogę Ci w podjęciu decyzji.

Profesjonalizm

Do każdego projektu oraz tematu podchodzę indywidualnie oraz angażuję się na 150%. Możesz być pewny, że dam z siebie wszystko.

Szybkość

Gwarantuje szybkie i dokładne stworzenie projektu, przygotowanie całej niezbędnej dokumentacji urzędowej oraz złożenie jej.

My również chętnie dołączamy się do grona zadowolonych klientów Pani Natalii i bardzo, ale to bardzo ją polecamy, jednocześnie dziękując za tak udaną współpracę! Jej pomoc, zaangażowanie, oddanie i cierpliwość [zwłaszcza ta do kilkukrotnego odpowiadania na te same pytania 😃 ] sprawiła że cały żmudny proces przygotowawczy stał się już teraz wyłącznie przyjemnym wspomnieniem.

Ilona i Piotr – Budowa domu w Dobrej

Gorąco polecamy Natalię i jej usługi. Wykonała dla nas projekt indywidualny idealnie dopasowany do naszych potrzeb, nadzorowała cały proces od momentu zakupu działki do samego startu budowy. Pełna dobrych pomysłów i bardzo pomocna. Potrafi zarówno wyrazić swoją opinię jak i doradzić, profesjonalnie i szybko. Jeżeli mielibyśmy wybudować kolejny dom, to na pewno tylko z Natalią.

Karolina i Dariusz – budowa domu w Warzymicach

Gorąco polecamy Panią Natalię! Cechuje ją pełen profesjonalizm, rzetelność i ogromne zaangażowanie w powierzone jej zadanie. Cały proces związany z adaptacją projektu i załatwieniem wszelkiej dokumentacji przebiegł błyskawicznie i bez zarzutu. Pani Natalia zawsze chętnie służyła pomocą i odpowiadała na mnóstwo pytań, którymi ją zasypywaliśmy. Dodatkowo bardzo elastyczne godziny spotkań ze strony Pani Natalii, zawsze szeroki uśmiech i dostępność pod telefonem o różnych porach sprawiły, że nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że współpraca z Panią Natalią była najlepszą decyzją. Z czystym sumieniem polecamy Pracownię Projektową Natalia Lichota.

Karolina i Krzysiek – budowa domu w Dołujach

Chciałabym polecić Panią Natalie jako wspaniałego architekta. Wykonała dla Nas projekt domu jednorodzinnego w Dołujach, wykazując się indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Przejrzeliśmy wiele ofert i odbyliśmy wiele spotkań ale bezkonkurencyjna była Pani Natalia, która zrobiła na Nas bardzo ogromne wrażenie już od pierwszej chwili. Jesteśmy osobami bardzo wymagającymi i współpraca z nami na pewno nie była lekka.  Pragniemy wyrazić pozytywną opinię i z czystym sercem polecić Pracownię Projektową Natalia Lichota wszystkim, którzy chcą mieć własny wymarzony dom dostosowany nie tylko do konkretnej działki ale przede wszystkim do jego wymagających mieszkańców.

Budowa w Dołujach

Polecamy! Cały proces tworzenia projektu przebiegał sprawnie bez dodatkowych opóźnień że strony Pani Natalii. Duża ilość pytań oraz absurdalne pomysły własne nigdy nie wyprowadziły Jej z równowagi. Do plusów też trzeba zaliczyć elastyczne godziny spotkań.

Łukasz i Karolina – budowa domu w Wołczkowie